Future Manager Ukraine

Future Manager Ukraine

З 2015-го року “Action Group” є ексклюзивним партнером FMA (Future Manager Alliance) в Україні.

Компанія “Action Group” була заснована у 2001-му році. Основні напрямки діяльності – це рекрутмент та виведення персоналу за штат (аутстаффінг).

До приєднання до ФМА агенція “Екшн Груп” мала таку сильну сторону як спеціалізація. Так, наприклад, були створені спеціалізовані бренди для банківської галузі, фармацевтичної, фінансового напрямку тощо.

Але ставши партнером FMA, “Екшн Груп” може надати принципово новий сервіс для працедавців в Україні. Не секрет, що починаючи з 2014-го року, бізнес в нашій країні починає активно переорієнтовуватись на ринки Європи, обох Америк, Близького Сходу та Китаю. Вочевидь, українським компаніям потрібно буде шукати персонал в країнах, де планується вести бізнес.

FMA – це найефективніше рішення для таких завдань. Як український представник, ми можемо надавати послуги з пошуку персоналу високої якості силами наших партнерів наразі більш, ніж у 26 країнах світу, а невдовзі кількість їх зросте до 50.

При цьому нашим клієнтам не потрібно самотужки шукати агенції за кордоном, підписувати контракти, отримувати інформацію про пошук в культурально незвичному   форматі, вирішувати питання здійснення платежів за кордон. Все це ви отримуєте в «одному вікні» в Україні.

При цьому якість пошуку буде високою, бо фактично пошук за кордоном ведуть наші рекрутингові партнери по своїх базах, з урахуванням локальних особливостей.

У випадку, якщо Вас зацікавили наші можливості, ми зустрінемось та детально обговоримо, як можемо бути корисними для вас.

 

Kiev – BBlv. Druzhby Narodiv, 24/2 of. 19 – 01103 – Kyiv, Ukraine

Andrey Anuchin – Andrey.Anuchin@futuremanageralliance.com

Dmytro Klim – dmytro.klim@futuremanageralliance.com

Andrey Anuchin - FMA Ukraine
Dmytro Klim - FMA Ukraine

зв’яжіться з нами

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you press OK we will assume that you are happy with it. Read More Ok